Çocuklarınızın iyi bir İngilizce eğitimi almasını sağlamak için bakırköy ingilizce kursu etkinliklerimizden yararlanabilirsiniz. Konuşma ve başarı odaklı çalışmalarımızla İngilizceyi kısa sürede öğrenmelerini sağlamaktayız. Gramer çalışmalarımız, eğlenceli etkinliklerimiz, akılcı düşünme yetisi, pratik yapma ve pratik ve güncel sistemlerle İngilizceyi severek öğrenmelerini sağlıyoruz. Çocuklarınızın İngilizce eğitim almaya ihtiyacı olduğunuzu düşünüyor ve onları güzel bir eğitime yönlendirmek istiyorsanız bakırköy ingilizce kursu muzu tercih edebilirsiniz.

Bakırköy İngilizce Kursunun Eğitim Kalitesi

Okullardaki temel eğitim sistemlerinin tamamında İngilizce dersinin bulunması İngilizce'nin ne derece önemli bir dil olduğunu ortaya koyuyor. İngilizce artık dünya dili konumuna gelmiş bulunmakta. Türkiye’de Avrupa Birliği Konseyi tarafından akreditasyonu olan portfolyo kullanan tek dil kursudur. bakırköy ingilizce kursu seçiminizi doğru yapmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Çocuklarınızın akıcı bir ingilizceleri olmasını, iyi bir şekilde ingilizceyi öğrenmelerini ve okul hayatlarında dil konusunda sıkıntı çekmelerini engellemeyi istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Sizlerde çocuklarınızın kolay ve dünya standartlarında güncel İngilizce öğrenmesini ve uluslararası geçerliliği olan sertifika almasını istiyorsanız bakırköy ingilizce kursu erken kayıt avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Sınav İngilizcesine toefl, ielts, sat, yds , hazırlık atlama ( proficiency) …. Uzman sınav eğitmenlerimiz ile bakırköy ingilizce kursu hazırlamaktadır.

Bakırköy İngilizce Kursu Fiyatları

Çocuklarınızın okulda aldığı İngilizce eğitimine takviye yapmak ve ingilizceyi ileriki yaşamlarında rahatlıkla kullanmalarını sağlayan eğitim almasını istiyorsanız bakırköy ingilizce kursu bu isteğinize tam anlamıyla yanıt veriyor. Online sınavlara katılarak öncelik ve indirim hakkı elde edebilirsiniz. İngilizceyi rahat konuşmak, okuduğunu anlamak, konuştuğunu yazmak, uluslararası Toefl, ielts, SAT, proficiency (hazırlık atlama) vb sınavlara hazırlanmak için kurumumuzu tercih edebilirsiniz. Fiyat ve eğitim programlarımız konusunda bizlere ulaşarak bilgi alabilir, eğitim sistemimizin farklılıklarını öğrenebilirsiniz. İngilizce eğitimi alanında en özel sunumu yapan Amerikan Kültür'ün Bakırköy şubesinde de en kaliteli dil eğitimini alabilirsiniz.