Hızlandırılmış İngilizce Yaz Kursu

Yabancı dil öğrenmenin en hızlı yollarından birisi de Hızlandırılmış Yaz Kurslarıdır. Biz de öğrencilerimizin yaz dönemini verimli bir şekilde kullanmaları ve bir sonraki eğitim öğretim dönemine açıklarını kapatarak avantajlı bir şekilde başlamaları için fırsatlar oluşturduk.

İngilizce yaz kursları Kadıköy Amerikan Kültür’de artık geleneksel hale gelmiştir. Kadıköy’de İngilizce yaz kursu için oldukça avantajlı fiyatlardan ve sınırlı sayıda kontenjandan faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası İngilizce Eğitim Modelini, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarımızda da uygulamaktayız. Türkiye’de sadece Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları size uluslararası denkliğe sahip İngilizce yeterlilik belgesi verebilir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları 2012.R006 sayılı Avrupa Birliği kararı ile sizlere bütün Avrupa’da geçerli yabancı dil eğitim belgesi verme hakkına sahiptir. Ülkemizde sadece Amerikan Kültür Yabancı Dil kurslarının verdiği belge uluslararası geçerliliğe sahiptir. C1 sertifikamız Dünya’da 300 civarı Üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

1 seviyede haftada 5 gün ve günde 4 ders saati olmak üzere haftada 20 ders ve 1 seviyede toplam 80 ana ders saati eğitim verilir. Yaz okulu toplam 2 seviyeden oluşmaktadır./

Eğitim dönemi aşağıdaki şekildedir:
1. Seviye: 27 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022
(09-15 Temmuz Resmi tatil)
2. Seviye: 01 Ağustos 2022 – 28 Ağustos 2022

Eğitim saatleri aşağıdaki şekildedir:
Haftaiçi 10:00 – 12:15
Haftaiçi 14:00 – 17:15

Eğitim İçeriği:

  • Üniversite öğrencilerimiz de kendi yaş ve seviyelerine göre gruplandırılmaktadır.
  • Aşağıdaki yaş grupları kendi yaş ve seviyelerine uygun olarak gruplandırılmaktadır.
    Junior Gruplar: (2.3.4.5. SINIFLAR) Teenage (6.7.8. SINIFLAR) Lise Grupları: (9.10.11.12. SINIFLAR)
  • Teenage ve Lise gruplarımızda Avrupa Birliği tarafından akredite edilen dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir
  • Grupların yabancı öğretmenler eşliğinde konuşma, İngilizce drama, İngilizce müzik, sinema clubleri mevcuttur.
  • Hızlandırılmış Yaz İngilizce Gruplarımızda Mykelime.com ve online eğitim üyelikleri ücretsizdir.
Hemen Ara
WhatsApp Hattı