onkayit
Hemen TIKLA-ARA!
(0212) 466 0 300
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Online İngilizce Özel Ders

Bakırköy Amerikan Kültür Online Özel Ders Ayrıcalıklarımız;

 • Dünyada 300 üniversitede geçerli C1 sertifikası
 • Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) dil yeterlilik imkanı
 • İstediğiniz zaman Eğitim Departmanımıza ulaşabilme,
 • Eğitim Direktörlüğümüz tarafından gelişim takibi
 • Speaking Club, Vocabulary club vs.. ücretsiz katılım hakkı
 • Online Eğitim seti
 • Kelime öğrenme sitesi MYkelime.com ücretsiz üyeliği 

ÖZEL DERS PAKETİ 1

Eğitim programınızı planlamak için eğitim direktörümüz tarafından satın alma sonrası aranacaksınız.
 • 1 Aylık
 • Günde 45 dakika, haftada 2 gün

ÖZEL DERS PAKETİ 2

Eğitim programınızı planlamak için eğitim direktörümüz tarafından satın alma sonrası aranacaksınız.
 • 24 Ders Saati
 • + 24 Ders Saati Hediye
 • Avrupa Konseyi Onaylı Sertifika, My Kelime ( 9 Ay ) Hediye!

Online Özel İngilizce Dersi

Online İngilizce Özel ders

Online Sınav Eğitimleri, 

Kurslarımızda Eğitim Avrupa Birliği Konseyi tarafından onaylı.(2012.R006 sayılı kararı ile )  Portfolyo ile verilir. Portfolyomuz Dil Kursları içerisinde Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş TEK portfolyodur. Avrupa Birliği Konseyi aşağıda linki bulunan web sayfasından ulaşabilirsiniz.

https://www.coe.int/en/web/portfolio/accredited-and-registered-models-by-countrymodeles-accredites-ou-enregistres-par-pays#%7B

Bakırköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak, genel İngilizce, iş İngilizcesi( Business English ) , Speaking (konuşma)  İngilizcesi, eğitimleri yansıra Türkiye geneli istenen sınav eğitimleri ve uluslararası sınav eğitimleri için sitemizden kurumumuza gelmeden özel ders satın alabilir ve Online üzerinden yapılacak olan canlı derslerinize başlayabilirsiniz. 

Bire bir canlı online İngilizce dersleri  sayesinde eğitmenimiz ile ihtiyaçlarınıza yönelik size özgün bir program ile ilerleyebilirsiniz. Grup Eğitimlerine göre çok daha hızlı bir şekilde hedefinize ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Online Sınav Eğitimlerinde özel hedeflerinize ulaşmak için oldukça önemlidir. Hedeflediğiniz skor ve hangi alanda takviyeye ihtiyacınız olduğuna göre programınız oluşturulur. Ielts, Toefl, Yds, Sat vb. sınavlara sınav eğitmenlerimiz ile online olarak da hazırlanabilirsiniz.

Dil öğretme alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren Bakırköy Online İngilizce tecrübeli eğitmen kadromuzla, sizler için “online eğitim” ile bire bir online sınav eğitimi özel ders imkanı sunuyoruz. 

Bakırköy Amerikan Kültür olarak Online eğitim platformlarından en büyük farkımız;  Bakırköy’de kurumsal bir marka oluşumuz ve aynı zamanda yüz yüze eğitim vermemiz dolayısıyla kayıt olduğunuz andan itibaren eğitim danışmanınıza, eğitim direktörümüz ve eğitmeninize istediğiniz anda ulaşabiliyor olmanızdır. 

Ayrıca seviyenizi başarı ile bitirdikten sonra uluslararası geçerlilikte sertifika veren tek dil kurumuyuz. 

Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır. Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece kursumuzun verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

Bakırköy İngilizce kursu ve Bakırköy İngilizce kursu olarak Online TOEFL, Online IELTS, Online YDS, Online YKS –YDT, Online SAT, Online TOEIC, Online GMAT, Online BULATS… vb. tüm sınav eğitimlerinde online canlı bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz.

Kaydınızı gerçekleştirmeden öncesinde; 

* Eklemiş olduğumuz Reading – Writing sınavını tamamlayıp kaydettikten sonrasında Eğitim Direktörümüz tarafından online üzerinden yapılacak olan canlı görüşme ile konuşma seviye tespitiniz yapılır ve tüm sınavınız değerlendirilir. Hedeflediğiniz puana göre tarafınıza kaç ders saati satın almanız gerektiği bilgisi aktarılır. 

*Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra;

*Eğitmenimiz ile programınız belirlenir.

*Müsait olduğunuz zaman çizelgesi çıkartılır ve haftalık olarak programınız başlatılır. 

Eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.