Kampanyalar

Kampanyalar

<
AMERİKAN KÜLTÜR'DEN ÇOK ÖZEL KAMPANYA!

BU YAZ TATİLİNDE YABANCILIK ÇEKMEYİN

Bu yaz tatilde yabancılık çekmeyin, Amerikan Kültür’e gelin. Üstelik çok özel erken kayıt fiyatlarıyla!

Yoğunlaştırılmış yaz eğitimlerimize katılın tatile iyi seviyede İngilizceyle gidin. Amerikan Kültür kalitesiyle yaz sonuna kadar yoğun bir program ile İngilizce probleminizi çözün.

Bu yaz Amerikan Kültür kalitesiyle yoğunlaştırılmış yaz okullarımıza katılın, İngilizce eğitiminizde kısa sürede büyük mesafeler kat edin. Haftada 5 gün ve günlük 5’er saat İngilizce eğitimiyle tam konsantrasyonla hızlı yol alın. Program arasında verilecek tatilde bol bol pratik yapın ve yaz sonuna kadar yoğun bir eğitimle İngilizce probleminizi çözün.

SINAVLARA KISA SÜREDE İSTEDİĞİNİZ PUANI ALIN!

Eğitime başlamadan önce TOEFL IELTS ve YDS'ye yönelik profesyonel rehberlik hizmetimizden ÜCRETSİZ yararlanın. Sınavlara yönelik özel hazırlanmış ders içeriği uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz tarafından size özel hazırlanacak eğitim programı ile hedeflendiğiniz puanı şansa bırakmayın.

PRATİK İNGİLİZCE

Başlangıç seviyesinde bile, ilk iki günlük derslerinizi tamamladığınız günden itibaren İngilizcede en yaygın kullanılan dört temel zamanla cümleler kurabilir, sorular sorabilir, karmaşık olmayan diyologları rahatça anlayabilirsiniz. Çağdaş dilbilimciler tarafından onaylanan ve üzerinde pek çok akademik çalışma yapılan bu yeni yöntemi daha iyi tanımanız için, ilk 6 dersiniz tamamen ÜCRETSİZ! Bu tanıtım eğitim fayda gördüğünüzü düşünürseniz PRATİK İNGİLİZCE eğitiminde devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi için şubemizi (0212 871 43 45) arayabilirsiniz. Pratik İngilizcede Sahip Olacağınız Diğer Avantajlar İlk 6 derslik tanıtım eğitimimiz tamamen ücretsiz! Dilediğiniz zamanlarda eğitmenlerinizle telefonda konuşma imkanı! Ücretsiz online eğitimlerle konu tekrarları! Dersler dışında eğitim koçunuzla sınırsız ve ücretsiz çalışma fırsatı!

Referanslarımız